Бібліотека ЛНТУ завжди відкрита для студентів. Книгозбірня не лише містить у собі чималий книжковий фонд, але й радо зустрічає здобувачів на різноманітних заходах, тематичних виставках тощо.

Для того, аби ознайомити студентів першого курсу із правилами користування бібліотекою, розповісти про її надбання та діяльність, її фахівці влаштували зустріч із молоддю.

Бібліотека БібліотекабібліотекаБібліотекаБібліотека

Зокрема, провідний бібліограф відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Євгенія Будчик провела своєрідну екскурсію залами бібліотеки. Студенти мали можливість побувати у читальному залі, оглянути літературні та періодичні видання, які там знаходяться, ознайомитися із тематичним спектром літератури, побачити архів та познайомитися із працівниками бібліотеки.

БібліотекаБібліотекаБібліотекабібліотекаБібліотекаБібліотека

Крім того, першокурсникам розповіли про можливість використання комп’ютерної техніки задля пошуку необхідної навчальної літератури, про сайт бібліотеки, а також закликали ставати активними учасниками заходів, які повсякчас влаштовують на базі бібліотеки.

БібліотекаБібліотекаБібліотекаБібліотекаБібліотекаБібліотекаБібліотека