Студентам першого курсу спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» провели пізнавальну екскурсію старим містом, а також луцькими підземеллями.

Майстер-клас з представлення історії міста у формі цікавої та пізнавальної екскурсії провів для першокурсників ст. гр. ТРс-31 ЛНТУ Дмитро Батейко.

туризмтуризмтуризмтуризм

Екскурсанти дізналися про Луцький замок, пам’ятку архітектури та історії національного значення, який, до речі, часто називають «Замком Любарта», а також цікаві  сторінки його історії: з’їзд європейських монархів, правління князя Вітовта, причинах та наслідках «Луцької війни».

Особливу увагу у студентів викликали відреставровані стіни Окольного замку та  вежа Чарторийських, яка примикає до монастиря єзуїтів. Зі слів екскурсовода, реставраційні та відновлювані роботи проводилися за кошти, які надійшли від проекту підвищення туристичної привабливості Луцька та Любліна в рамках транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна.

туризмтуризмтуризмтуризмтуризмтуризм

Здобувачі, окрім прекрасних архітектурних форм наземного міста Луцьк, відкрили для себе розбудовану мережу підземель. На трьох рівнях підземного міста розміщені сакральні об’єкти, трапезна, в’язниця, гробниці. До слова, підземний комплекс під луцьким костелом Петра і Павла очолює п’ятірку найзагадковіших підземель України за версією сайту проекту ILoveUkraine.

У планах адміністрації заповідника та дієцезії римо-католицької церкви також максимальне відновлення первісних інтер’єрів підземель, встановлення професійної підсвітки залів та галерей, влаштування нових тематичних виставок.

Подібні заходи сприяють підвищенню знань та професійних навичок здобувачів у сфері індустрії гостинності.

туризмтуризмтуризмтуризмтуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи