На кафедрі екології стартував процес захисту кваліфікаційних робіт здобувачів ОП «Екологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Екзаменаційну комісію у цьому році очолив Сергій Олександрович Дудка, заступник начальника Державної екологічної інспекції у Волинській області, в минулому – випускник даної освітньої програми. Не тільки Голова ЕГ та викладачі кафедри екології, що є членами Екзаменаційної комісії, слухали доповіді наших випускників. На захист до магістрів завітали активні стейкхолдери кафедри: Володимир Васильович Мирка, директор Черемського природного заповідника, найціннішої природоохоронної установи нашої області, Володимир Андрійович Гаврилюк, кандидат сільськогосподарських наук, директор Поліської дослідної станції ННЦ «Інститут ґрунтознавства і агрохімії ім. О.Н. Соколовського».

екологіяекологіяекологіяекологія

Цікаві та змістовні кваліфікаційні роботи представлялися до захисту, актуальною була їхня тематика – від розвитку вітроенергетики на Волині до вивчення ландшафтного розмаїття заповідних об’єктів Рівненщини, від дослідження агроекологічного стану грунтів нашої області – до застосування методів активної ліхеноіндикації в Луцьку.

Члени ЕК та запрошені гості, фахівці-виробничники, відзначили високий науково-практичний рівень представлених кваліфікаційних робіт та прикладну спрямованість більшості представлених досліджень.

екологіяекологіяекологіяекологія

Варто відзначити, що успішно захистили свої кваліфікаційні роботи перші магістри кафедри екології, які навчалися в магістратурі за дуальною формою освіти: це Андрій Філюк та Ярослав Цюх. Хлопці вже працюють у підрозділах Державної екологічної інспекції нашої області.

Вітаємо здобувачів та їх наукових керівників з успішними захистами кваліфікаційних робіт магістра з екології!

Кафедра екології