Підсумки конкурсу привітань з Днем працівника освіти

У рамках святкування Дня працівника освіти у Луцькому НТУ відбувся конкурс студентських  творчих робіт.

Студентами різних спеціальностей було виконано 10 творчих робіт із привітаннями для викладачів Луцького НТУ. Серед них були представлені креативні презентації, відеоролики, художні витвори, текстові привітання та інш.

Для обрання переможців було створено спеціалізовану конкурсну комісію, рішенням якої було прийнято присудити:

1 місцеВікторія Мельник, група ПС-11 (відеопрезентація)

2 місцеІрина Бруцька, група ПТБ(МС)-22 (відеопрезентація)

3 місцеОльга Хлуд, група ТР-41 (відеоролик)

Крім того, особливими нагородами відзначено:

Гран-прі від в.о. ректора Петра СавчукаАнастасія Куц, група Д-21 (портрет, цифровий арт)

Гран-прі від проректора з іміджевої політики Валентини ТкачукОлена Деркач, група Д-21.
Художня робота обрана для розміщення на офіційній фейсбук-сторінці в.о. ректора як привітання із Днем працівника освіти, а також буде опублікована на сайті Луцького НТУ.

Дякуємо нашим креативним та творчим студентам за щирі привітання! Без вас це свято не набуло б такого глибокого сенсу!

Тож, абсолютно усі учасники отримають подарунки від адміністрації університету:

Паламар Софія, Сидорук Василина, Ілюхіна Яна, Шумік Людмила, група ОП-21 (відеоролик)

Ткачук Катерини, група МО-21 (відеопрезентація)

Група МЕВ-21 (плакат)

Дем’янік Назарій, група ЕЕ-11 (проза)

Павло Пуха, група КН-11 (вірш)

Чекаємо на вас

3 жовтня об 11:30 у бібліотеці Луцького НТУ