Підвищення якості освіти через впровадження принципів академічної доброчесності

Важливою умовою забезпечення якості освіти у закладах вищої освіти є впровадження принципів академічної доброчесності в освітній процес та наукову діяльність.

Саме тому, нещодавно к. е. н., доц., провідний фахівець відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації Мирослава Купира в онлайн режимі провела лекцію для здобувачів освіти, які навчаються за спеціальністю 263 Цивільна безпека. Тема зустрічі: «Академічна доброчесність – вектор якісного освітнього процесу в ЛНТУ».

Спікер розповіла про види порушень академічної доброчесності, зазначила, який позитивний результат матимуть здобувачі освіти в майбутньому, якщо зараз засвоять принципи академічної доброчесності, познайомила студентів із завданнями та структурою відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації нашого університету.

Пані Мирослава зазначила, що дотримання академічної доброчесності в університеті регулюють законодавчі акти, Кодекс честі ЛНТУ та інші нормативно-правові документи, які розроблені і діють у ЗВО для запобігання проявів недоброчесності, корупції, виникнення конфліктних ситуацій.

На завершення заходу, Мирослава Купира наголосила на правах та обов’язках осіб, стосовно яких висунуто питання щодо порушення принципів академічної доброчесності та надала цінні практичні поради щодо написання робіт.

Завідувач кафедри цивільної безпеки Валентина Федорчук-Мороз