ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ-ФІНАНСИСТІВ
НА «МОДЕРН-ЕКСПО»

3 листопада 2016 року для студентів академічних груп ФК-41 та ФКС-21 факультету обліку та фінансів було організовано пізнавально-навчальну екскурсію на підприємство «Модерн-Експо». Супроводжували студентів куратори-тьютори Наталія Вахновська та Інна Кондіус.

На сьогодні група компаній «Модерн-Експо» – це міжнародний холдинг, провідний виробник і постачальник торгового обладнання: торгових та складських стелажів, касових боксів, обладнання з нержавіючої сталі, холодильного і POS-обладнання.

Компанія поставляє свою продукцію в більш ніж 55 країн Європи, СНД, Близького Сходу,  Північної Африки та Південної Америки. Клієнтами підприємства є найбільші міжнародні компанії, такі як Nestle, Groupe Auchan, PepsiCo, Metro AG, British American Tobacco, Carrefour, Mars, Газпром, Mondelez, Rewe Combine, Henkel, SPAR, X5 Retail Group і ін.

В компанії працює більше 2000 осіб, серед яких є чимало випускників Луцького НТУ.

Під час зустрічі працівники компанії неодноразово наголошували, що принципом діяльності «Модерн-Експо» є «GO MODERN», а стратегією компанії – побудова відкритих і довгострокових відносин з діловими партнерами задля ще більш прибуткового бізнесу. Компанія постійно розвивається, шукає нові ідеї, пропонує нові рішення.

Фінансисти-бакалаври Луцького НТУ отримали незабутні враження від проведеного часу й побаченого в стінах сучасного підприємства європейського зразка, адже мали можливість практично ознайомитися з організацією виробничого процесу та сучасними технологіями. Студенти дізналися, які вимоги ставить сьогодні бізнес до своїх потенційних працівників і практично закріпили гіпотезу про те, що ефективно вирішувати поточні і стратегічні проблем компанії дозволяють прогресивні моделі управління бізнесом, а досягнути світового лідерства можна використовуючи інтелектуальний потенціал, інновації та досвід професіоналів.

Студенти та викладачі висловлюють щиру вдячність керівництву та працівникам компанії «Модерн-Експо» за надану можливість побачити сучасне виробництво власними очима.

Наталія Вахновська,

Інна Кондіус,