Як річний підсумок, гуртківцями кафедри аграрної інженерії імені професора Г.А. Хайліса було зроблено чимало. Так, окрім фізичної праці з відновлення сільськогосподарських машин, догляду за содом, облаштування майданчика для регулювання і налаштування сільськогосподарських знарядь і техніки, проведення польових робіт та спостережень за ростом і розвитком сільськогосподарських культур на міні агрополігоні, гуртківці плідно займались і науково-дослідною діяльністю за різними напрямами досліджень і тематиками.

Результатом проведених науково-дослідних робіт стали участі у конкурсах та публікації у наукових виданнях. Так, здобувачі магістерського рівня Хомулко Ю.О. та Тарасюк Д.В. під керівництвом к.т.н., доц. Хомича С.М. та д.т.н., проф. Дідуха В.Ф., відповідно, взяли участь у Міжнародному студентському професійному творчому конкурсі «Аграрні науки та продовольство», який проводив Миколаївський національний аграрний університет. За результатами якого були відзначені дипломом ІІІ ступеня.

Також магістрант Оніщук В.Є., під керівництвом к.т.н., доц. Хомича С.М взяв участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Синергія освіти, науки, виробництва в умовах глобальних викликів сьогодення», де представив свої дослідження і отримав сертифікат про участь.

Здобувачі бакалаврського рівня Духницький Б.П., Ряпич О.М., Пастушок Б.П., Линик О.М., Савіцький О.О., Мороз І.О., Яскорський Б.О., Ройко В.В. на чолі з керівником гуртка взяли участь у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні технології в АПК», де опублікували  свої наукові праці та отримали сертифікати.

Продовжуємо навчатися і реалізовувати нові агроінженерні проекти та ідеї.