Сьогодні, 1 вересня, ЛНТУ відкрив свої двері для студентів, які уже здобувають освіту у ЗВО, а також молоді, яка щойно вперше переступила поріг університету. Із хвилюваннями, інтригуючими очікуваннями, мріями та внутрішнім запалом, вчорашні школярі зустрілися зі своїми новими наставниками – професорсько-викладацьким складом ЛНТУ та керівництвом університету.

студентистудентистуденти

Студентів зустріли декани усіх семи факультетів ЛНТУ, аби познайомитися із молоддю та розповісти про тонкощі навчання у закладі вищої освіти. Кожну локацію відвідала ректор ЛНТУ Ірина Вахович, аби особисто привітати молодь із початком навчального року та початком нового цікавого етапу їхнього життя.

Ірина Вахович  подякувала студентам за вибір нашого університету і запевнила, що саме тут вони пізнають щиру дружбу, істинне кохання, почерпнуть необхідні знання та важливі знайомства, здобудуть корисні навички, які обов’язково допоможуть створити успішне майбутнє. Ректор порадила студентам бути активними, натхненними, прагнути постійного розвитку, порівнювати себе лише із собою попереднім, а не з кимось іншим, аби досягати особистих і професійних висот. Вона закликала молодь трансформуватися і розвиватися задля перемоги України, аби в подальшому розбудовувати вільну, успішну та процвітаючу державу.

студентистудентистудентистудентистудентистуденти

Своєю чергою, декани факультетів познайомили студентів із викладачами, розповіли про освітній процес, розклад занять та переліки дисциплін, провели ознайомчий курс користування навчальною платформою Moodle.

Першокурсники мали можливість ближче ознайомитися із навчальним корпусами ЛНТУ, познайомитися із науковими наставниками та одногрупниками, а уже завтра, 2 вересня, відбудеться офіційна посвята першокурсників у студенти.

Вітаємо у великій політехівській родині! Трансформуємось заради перемоги і розвитку!

студентистудентистудентистудентистудентистудентистудентистудентистудентистуденти