В рамках #Ecosystemmonth операційні менеджери Pole StartUp Incubator студенти Луцького національного технічного університету під керівництвом доц. Максима Войчука у партнерстві з Волинським обласним молодіжним центром YouthСфера 10 листопада провели хакатон #StartUpBranches: Logistics. Business. Trade #UrbanMode

Стартап СтартапСтартапСтартапСтартап

Захід став не лише платформою для обміну ідеями, але і справжнім полігоном для творчості та інновацій. Проекти, представлені на хакатоні, підкреслюють потужний потенціал наших студентів 1 курсу ОП «Підприємництво та бізнес-адміністрування» й ОП «Логістика» у створенні інноваційних рішень, здатних впливати на логістику та бізнес у майбутньому.

Організатори та партнери вдячні учасникам за активну участь, творчий підхід та невтомну працю. Ваші ідеї відкривають нові перспективи та підтримують розвиток сучасного бізнесу.

СтартапСтартапСтартапСтартапСтартап

Захід відбувся в рамках #Ecosystemmonth, що реалізується у Луцькому національному технічному університеті в рамках проєкту «Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти»/«Accelerating Innovation and Entrepreneurial Excellence in Higher Education Institutes» (Accent Project) у партнерстві з ГО «Інститут транскордонних ініціатив», Департаментом молоді та спорту Луцької міської ради, Волинською обласною Малою академією наук за підтримки YEP та Українського фонду стартапів.

СтартапСтартапСтартапСтартапСтартап

Доцент Максим Войчук