З нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, за підтримки управління туризму та промоції міста, 27 вересня відбулась благодійна інтелектуально-розважальна квіз-гра, присвячена Луцьку. Участь у грі взяли і представники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ. Захід відбувався в старій частині міста, зокрема в ресторації Корона Вітовта.

туризм

Квіз-гра (від англійського «quiz» – вікторина) -  новий формат інтелектуальної  гри накшталт «Що? Де? Коли?». Загалом формат досить простий: 8-10 тематичних раундів, по 10 запитань кожен. Команди слухають питання, записують в бланки відповіді і здають в кінці раунду. Кожен раунд – своя тема. Тематики можуть бути найрізноманітніші: тут і музичний раунд, і кіно, і питання в картинках, гумор і т.д.

туризмтуризмтуризм

Позмагатись у знаннях та вправності квіз-гри, присвяченій Луцьку, вирішили 6 команд. Однією з них була збірна студентів та викладачів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ під кодовою назвою «Бандерики». З ними змагалися: «Гільдія» (представники гідів міста Луцька), «Нестримні» (команда департаменту молоді та спорту), «Патріот» (туристичне агентство «Патріот»), «Не робіть Каті нерви» (команда управління туризму та промоції міста), та «Бодіна банда» (Волинський центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства). У грі перемогла дружба і туризм.

туризмтуризмтуризм

Кожна команда, крім задоволення, отримала подарунки, якими може пишатися все місто: надзвичайно смачний торт «Луцьк» від бренду Мультиповар Галя балувана Луцьк і незрівнянний лікер, який виборов «золото» на конкурсі питних медів «Апімондія» в Стамбулі, «П’янка вишня» від Медова хата. Завдяки учасникам квізу було зібрано 3470 гривень, які будуть передані на Волонтерський штаб АНГАР.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи