ЛНТУ сьогодні перетворилося на справжню поліцейську академію. До студентів кафедри права прибули працівники патрульної поліції.

«В межах вивчення навчальної дисципліни «Адміністративне право та процес» ми зі здобувачами освіти досліджуємо теми, пов’язані з діяльністю органів державної влади. Згодом опановуємо особливості притягнення до адміністративної відповідальності, зокрема, зосереджуємо увагу на адміністративних правопорушеннях, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку. Тому скористалась чудовою нагодою запросити на захід поліцейських, які першими реагують на вчинення, як адміністративних, так і кримінальних правопорушень», – прокоментувала доцент кафедри права Юлія Пундор.

правоправоправоправоправо

Сьогодні студентам юристам надзвичайно пощастило обговорити вище згадані теми із представниками патрульної поліції у Волинській області  Департаменту патрульної поліції. Начальник відділу зв’язків з громадськістю, капітан поліції, Ольга Шмігель та старший інспектор з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю, лейтенант поліції Таровський Олександр розповіли про «тонкощі» не роботи, а служби, в першу чергу, спрямованої на  забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. Разом із магістрами до заходу долучилась в.о. завідувача кафедри права Вікторія Аніщук та ректор нашого навчального закладу Ірина Вахович.

правоправоправоправо

Спочатку запрошені гості попрацювали в аудиторії, обговоривши зі студентами питання, що їх цікавили. Це зокрема: вимоги до кандидатів на службу в поліції, їхній робочий графік, резонансні реагування на правопорушення, що були у практиці.

Справжнім сюрпризом для студентів стала нагода приміряти поліцейські бронежилети та каски, скористатись рацією, потримати кайданки, сфотографуватись біля службової автівки. Щиро вдячні патрульним за співпрацю і цінний досвід.

правоправоправоправоправоправоправоправоправоправоправо

Кафедра права,