Польові умови та практичні навички: виїзне заняття військових курсантів з європейськими інструкторами

На базі кафедри військової підготовки Луцького національного технічного університету відбулися навчання військових інструкторами з Європи. В рамках курсу підготовки військові мали нагоду потренуватися у польових умовах та відпрацювати практичні навички.

ФОТО

Навчання проводять 8 інструкторів (фінські офіцери запасу, старшини та фінський легіонер), під керівництвом полковника Еріка Леппяярві (Erik Leppäjärvi) та завідувача кафедри військової підготовки ЛНТУ Павла ТурсумуратоваСеред ініціаторів проекту - військовий інструктор, експерт та очільник ГО «Лукшу віри» Гінтаутас Мауріцас із Литви та народний депутат України В‘ячеслав Рубльов.

ФОТОФОТОФОТО

ФОТО

Відвідала виїзні навчання ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона підтримала курсантів та побажала їм успішного проходження курсу.

«Університет із першого дня війни активно допомагає військовим за багатьма напрямками. Підготовка військових – один із ключових напрямків для ЛНТУ. Завдяки чудовій синергії нашого ЗВО із наглядовою радою, нам вдалося залучити інструкторів із багатим бойовим досвідом для проведення курсу за різними напрямками підготовки.

Для наших курсантів такі навчання є надзвичайно цінними, адже вони відрізняються від українських стандартів військової підготовки і дозволяють запозичити досвід іноземних колег», - зазначає ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

ФОТО

Програма курсу складалася зі здобуття теоретичних і практичних навичок, частина з яких відбуватиметься на військових полігонах. Головна мета курсу полягає в тому, щоб слухачі вміли керувати групою або відділенням у різних бойових ситуаціях та володіти знаннями щодо різних тактичних (бойових) дій, ситуацій. Вони мають володіти знаннями щодо передбойового планування та мати досвід прийняття (самостійних) рішень, а також знати і вміти, як керувати (бойовою групою, малою тактичною групою) відділенням у складі взводу у різних критичних умовах.