Непоправна втрата у колективі ЛНТУ. Помер доктор технічних наук, професор кафедри інженерії програмного забезпечення, талановитий педагог, людина щирої душі і добрий друг Юрій Ярославович Матвіїв.

Співчуття

У 1993 році він закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка і отримав вищу освіту за спеціальністю «Механіка». Із 2007р. по 2010 р. – асистент кафедри вищої математики, згодом був старшим викладачем вищої математики.

Із 2010 до 2016 року Юрій Ярославович був доцентом кафедри вищої математики, та у 2016-му отримав вчене звання професора кафедри вищої математики, професора кафедри фундаментальних наук, професора кафедри комп’ютерних технологій та професійної освіти. Із 2019 року до цього часу обіймав посаду професора кафедри інженерії програмного забезпечення.

Наукові інтереси: розробка програмного забезпечення інформаційних керуючих систем. Дослідження у галузі механіки деформівного твердого тіла.

Колектив ЛНТУ висловлює щирі слова співчуття рідним та близьким, колективу факультету і кафедри, студентам, для яких Юрій Ярославович був мудрим наставником. Це непоправна втрата для нашого колективу і для кожного особисто.

Прощання відбудеться ввечері 13 вересня вдома на вул.Липинського,7. Чин похорону - завтра, 14 вересня, о 12:00 у храмі Іоана Златоустого на вул. Дубнівській (поблизу Луцькводоканалу).