Плідна співпраця між ЛНТУ та Головним управлінням статистики у Волинській області триває вже багато років: студенти проходять практику, викладачі та аспіранти – стажування і збір необхідної для наукових досліджень статистичної інформації, відбувається активна участь у спільних науково-практичних заходах тощо.

11 листопада 2022 року у Головному управлінні статистики відбулася робоча зустріч ректора ЛНТУ Ірини Вахович з начальником управління Вадимом Науменком

СтатистикаСтатистика

За підсумками обговорення, було поновлено договір про співпрацю між ЛНТУ та Головним управлінням статистики у Волинській області, виділено пріоритетні напрямки співпраці у напрямках підвищення кваліфікації та стажування, надання необхідної статистичної інформації для викладачів, студентів і аспірантів з метою проведення наукових досліджень, організація екскурсій і практичних занять для здобувачів на базі Управління, проведення спільних науково-практичних заходів тощо.

Статистика

Діяльність Головного управління статистики у Волинській області організована на високому рівні, працівникам забезпечено чудові умови праці, проводяться різні культурно-масові заходи, а також в цей складний час надається підтримка і практична допомога іншим регіональним управлінням статистки, зокрема Донецькому.

Статистика

Особливої уваги заслуговує створений в приміщенні Управління музей історії статистики Волині, де зібрано різні інформаційні матеріали та експонати ще з часів ХVІ століття. Також дуже цікавою є розповідь спеціалістів про різні віхи історії волинської статистики.

СтатистикаСтатистика

Ректор ЛНТУ Ірина Вахович також написала про свої враження і побажання у книзі відвідувачів музею історії статистики Волині.

Статистика

Завдяки співпраці з Головним управлінням статистки у Волинській області студенти, аспіранти та науковці ЛНТУ забезпечені усіма необхідними статистичним збірниками та інформаційними матеріалами з різних сфер розвитку регіону. Доступ до цих статистичних матеріалів в електронному та друкованому вигляді та можна отримати в бібліотеці ЛНТУ.

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий