20.05.2023 р. на кафедрі комп’ютерної інженерії та кібербезпеки відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт для здобувачів вищої освіти освітньої програми «Комп’ютерна інженерія» зі спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»денної та заочної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, що дозволило визначити ступінь готовності студентів до захисту кваліфікаційної роботи, сильні та слабкі сторони бакалаврських досліджень.

КІ та КБКІ та КБ

Метою даного заходу є встановлення відповідності досліджень вимогам до оформлення, змісту та структури роботи, визначення ключових положень. Попередній захист відбувся у присутності завідувача кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки проф. Наталії Чернящук, гаранта доц. Світлани Лавренчук, керівників кваліфікаційних робіт та інших науково-педагогічних працівників кафедри.

КІ та КБКІ та КБ

Звичайно, що студентські роботи різні: за тематикою, за рівнем виконання, за способом викладу… І не завжди «ідеальне» дослідження, на погляд студента, та «відмінна» робота, з точки зору наукового керівника, – це тотожні поняття… Однак приємно відзначити, що всі студенти – випускники кафедри успішно захистили свої роботи та допущені до захисту.

КІ та КБКІ та КБКІ та КБ

Сподіваємося, що зауваження та настанови викладачів будуть враховані й червневий захист кваліфікаційних робіт відбудеться на належному рівні, а бакалаври доведуть високу якість знань, здобутих протягом навчання на кафедрі комп’ютерної інженерії та кібербезпеки.

Кафедра КІ та КБ