Впродовж 21-29.12.2023 відбувалися захисти магістерських робіт за освітніми програмами Логістика, Економіка підприємства та Публічне управління та адміністрування на кафедрі підприємництва, торгівлі та логістики.

Здобувачі освіти представили власні розробки як у сфері бізнесу, так і у державній сфері.

Були представлені на захисті більше 40 цікавих доробків здобувачів, які продемонстрували оригінальні способи вирішення нагальних потреб в Україні, які потребують вирішення.

ПТЛ

Екзаменаційні комісії на чолі з головами ДЕК Артемом Петровським (ПрАТ «СКФ Україна»), Народним депутатом В’ячеславом Рубльовим високо оцінили рівень підготовки здобувачів та запропонували провести круглий стіл із залученням представників стейкхолдерів, які зацікавлені у поствоєнній відбудові України.

ПТЛ

На завершення захистів 29.12.2023 був організований круглий стіл у змішаному форматі за участю Наталії Науменко (члена-кореспондента АЕНУ, вченого секретаря Волинського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Спілка економістів України»), Артема Петровського (ПрАТ «СКФ Україна»), Народного депутата В’ячеслава Рубльова, Ірини Волинець (доцент кафедри менеджменту ВНУ імені Лесі Українки), Олени Кузьмак (професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, лауреатка польської премії «Нагорода Виговського», в.о. відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації), Олега Кузьмак (професора кафедри маркетингу ЛНТУ), Любов Ліпич (професора кафедри підприємництва, торгівлі та логістики ЛНТУ), Олени Завадської (доцента кафедри підприємництва, торгівлі та логістики ЛНТУ), Любов Ковальської (декана факультету бізнесу та права), де обговорені основні перспективи та наробки здобувачів освіти, висвітлені найреалістичніші проєкти здобувачів, висловлені перспективи співпраці влади-бізнесу-університетів у поствоєнній трансформації економіки України.

ПТЛ

Оксана Полінкевич, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики