Цьогоріч ЛНТУ, за сприяння Міністерства освіти і науки України, отримав змогу розпочати нарахування і виплату стипендій поважним науковцям, які майже усе своє життя присвятили розвитку і становленню нашого університету.

Відповідні сертифікати про виплату довічних стипендій за видатні заслуги у сфері вищої освіти вручила ректор ЛНТУ Ірина Вахович професору кафедри прикладної математики і механіки Василеві Шваб’юку, професору кафедри прикладної механіки і мехатроніки Віктору Рудю та професору кафедри економіки Надії Рудь.

Ірина Вахович подякувала стипендіатам  за віддану і наполегливу працю на шляху становлення і розвитку ЛНТУ та побажала подальших успіхів у професійному та особистому житті поважних науковців.

науковці

Своєю чергою, із промовами подяки виступили стипендіати Кабміну.

«Наскільки я знаю, це вперше в Україні, коли дають такі стипендії вченим. Сьогодні ЛНТУ розвивається, але я памятаю тих людей, з якими ми починали тут роботу. Вважаю, що ця нагорода призначена не лише нам, а усім, з ким ми працювали. Дякуємо за підтримку», - наголосив Віктор Рудь.

Надія Рудь додала, що рівно 36 років тому, провела у стінах ЛНТУ свою першу лекцію, а тому нинішня відзнака для неї є символічною: «Сьогодні можу відзначити, що я задоволена і люблю свою роботу. Я ціную своїх колег, поважаю і люблю студентів, які приходять на заняття… Тому бажаю кожному також ставати стипендіатами і прославляти наш університет».

Крім того, ще одна знакова подія відбулася для професора Василя Швабюка, адже йому вручили нагрудний знак за наукові і освітні досягнення, за погодженням Міністра освіти і науки України.

Вітаємо наших науковців і бажаємо міцного здоров’я та наснаги на подальші звершення і гідну оцінку багаторічної діяльності!

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції