Пожежна машина і рятувальна операція: у Луцькому НТУ навчальна евакуація

У Луцькому національному технічному університеті - спеціальне об’єктове тренування. Так, у корпусі факультету бізнесу та права, що знаходиться на вулиці Софії Ковалевської, студенти навчалися правилам поведінки та реагування в екстрених ситуаціях.

Для навчань створили тренувальну ситуацію з умовною пожежею в аудиторії та двома потерпілими, де за легендою одна студентка втратила свідомість і не змогла самостійно покинути приміщення, а іншу «заблокувало» в аудиторії.

Відтак, усіх студентів та викладачів факультету було евакуйовано з корпусу, після чого рятувальний підрозділ ДСНС провели навчальну спецоперацію з ліквідації загорання, порятунку потерпілих при пожежі та продемонстрували студентам Луцького НТУ процес надання першої невідкладної допомоги постраждалим.

Дякуємо ГУ ДСНС України у Волинській області за співпрацю та корисний досвід!

Олена Третяк, відділ іміджу та промоції

Більше фото тут: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...