Модульним тижнем завершується осінній навчальний семестр і наближається зимова сесія. Для того, щоб її успішно скласти, студентам необхідно зарядитися новорічним настроєм і позитивом перед її початком.

Для майбутніх будівельників та електриків, дизайнерів і архітекторів було проведено конкурс серед студентів факультету – «Таємний Санта», під час якого молодь один одному мала можливість таємно презентувати подарунки.

таємний санта

Варто відзначити, що «Таємний Санта» пройшов на УРА! Усім було дуже цікаво побачити, що ж їм подарували одногрупники або однокурсники. Приємно, що до проведення конкурсу долучилися багато студентів першокурсників. Бо що може бути краще, ніж знайомство з новими друзями та однокурсниками.

Створена затишна атмосфера, перегляд тематичного новорічного мультфільму в гарній аудиторії, яка фактично може використовуватися не тільки як лекційна, але й як вечірній кінозал для студентів в корпусі на вул. Потебні. Ну і звісно, мандарини для студентства від адміністрації факультету – що ще потрібно студентам в період модульних контрольних робіт ?!

«Знаєте, що цікаво? Студенти, які беруть участь у конкурсах на факультеті архітектури, будівництва та дизайну – закривають сесію тільки на 5... Співпадіння? - не думаю!», - каже декан ФАБД Олександр Андрійчук.

Надіємося, що пам’ять про студентські роки та величезна кількість приємних спогадів про навчання в Луцькому національному технічному університеті залишаться в їхньому житті на постійно.

Декан ФАБД Олександр Андрійчук