До Луцького національного технічного університету завітала адвокатка та експерт з авторського права Юлія Габрук, щоб зустрітися зі студентами-клініцистами юридичної клініки «Veritas». Під час зустрічі спікерка провела ґрунтовну лекцію на тему авторського права та особливостей роботи у цій вузькопрофільній сфері.

адвокатадвокатадвокат

Особлива увага була приділена важливим аспектам, на які необхідно звертати увагу при укладенні договорів, особливо з IT-компаніями. Адвокатка поділилася своїм багатим персональним досвідом, починаючи від викладацької діяльності до роботи адвокатом. Вона розповіла про свою співпрацю з різними організаціями, зокрема з Одеською кіностудією.

Здобувачі проявили великий інтерес до теми, задаючи численні питання. Їх особливо цікавили нюанси роботи з клієнтами та ключові моменти, які слід вказувати у договорах під час співпраці. Юлія Габрук надала детальні відповіді на всі питання, що сприяло поглибленню знань студентів та розширенню їхнього розуміння важливості авторського права у професійній діяльності.

адвокатадвокатадвокатадвокат

Ця зустріч стала цінним досвідом для студентів юридичної клініки «Veritas», надавши їм можливість безпосередньо поспілкуватися з досвідченим практиком та отримати цінні поради для майбутньої професійної діяльності.

адвокат