Правова обізнаність: юридична клініка ЛНТУ провела правові батли зі школярами

Юридична клініка ЛНТУ «Veritas» реалізовує серію правопросвітницьких заходів. Стартував челендж на кафедрі права Луцького НТУ, під час якого амбіційні студенти – працівники юридичної клініки та досвідчені викладачі кафедри  змагалися за звання кращих на знання юриспруденції.

Нині ж подібні заходи студенти, на чолі із директором юрклініки Олександрою Філюк, влаштовують у місцевих закладах освіти, аби зацікавити молодь сферою правознавства та виховати у них поняття правової обізнаності в цілому.

Так, юридичні батли клініцисти Луцького НТУ уже провели в інноваційній школі «ThinkGlobal» та у комунальному закладі загальної середньої освіти «Луцький ліцей №28 Луцької міської ради».

«Завдяки таким заходам молодь отримує інформацію про правові інструменти захисту своїх прав, про різновиди юридичних професій, а також про вирішення життєвих ситуацій у правовий спосіб», - зазначають у юридичній клініці.

Крім того, у «Veritas» обіцяють продовжувати серію інтерактивних просвітницьких заходів  та активно проводити тематичні курси і тренінги. Зокрема, уже в п'ятницю 21 травня, в ArtGallery ЦУМу м. Луцька (5 поверх) о 16:00 такий правовий батл відбудеться для усіх охочих.

Відділ іміджу та промоції