Представлення наукового доробку викладачів ЛНТУ на Міжнародній конференції у Болгарії

Д.е.н., професор Оксана Полінкевич 22.04.2021 представила результати наукових досліджень щодо впливу COVID-19 на філософію ведення бізнесу в готельно-ресторанній праві та туризмі.

На конференцію «Стратегічні імперативи розвитку господарюючих суб’єктів в умовах турбулентності» було подано понад 250 заявок, з них понад 50 учасників виявили бажання виступити.

За результатами конкурсного відбору, організаторами конференції Вищою школою страхування і фінансів (Софія, Болгарія) було відібрано 23 доповіді. Серед них: Одеський національний політехнічний університет, Національний банк України, Національний університет біоресурсів і природокористування України, Карпатський університет імені Августина Волошина, Куявсько-Поморська вища школа, Білоруський державний економічний університет, University of Security Management in Ko?ice (Словакія), Вітебський державний технологічний університет, Луцький національний технічний університет, Санкт-Петербурзький державний університет, Київський національний торговельно-економічний університет, Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України, Вільнюський університет, МГИМО Університет, Державний університет ім. Яна Гродка в Санок, PricewaterhouseCoopers LLP (Канада).

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи гідно представила наукові результати, окреслила проблеми, які спричинені CoVID-1 та викликала зацікавлення колег цією проблематикою.

В.о. завкафедри туризму та готельно-ресторанної справи, Оксана Полінкевич