У березні 2024 року представники кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ завітали з робочим візитом до Відокремленого структурного підрозділу «Любешівський технічний фаховий коледж ЛНТУ».

ТГРС

З вітальним словом до присутніх звернулася Тетяна Герасимик-Чернова, заступник директора коледжу. Продовжила знайомство з освітніми програмами факультету та університету завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ, д.е.н., професор Людмила Матвійчук.

Загалом були представлені освітні програми університету, можливості міжнародної мобільності та особливості проходження практик на об’єктах гостинності, а також переваги навчання саме у Луцькому національному технічному університеті.

ТГРСТГРСТГРС

Більш детально про навчання за спеціальностями 241 Готельно-ресторанна справа та 242 Туризм та рекреація розповіли гаранти відповідних ОП – к.е.н., доцент Світлана Сидорук та к.п.н., доцент Тетяна Зубехіна

Також в рамках зустрічі була проведена лекція-тренінг «Туристична грамотність».

ТГРСТГРСТГРСТГРС

Кафедра ТГРС