26-27 вересня викладачі кафедри обліку і аудиту Луцького національного технічного університету взяли участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні», присвяченій 55-річчю кафедри обліку і оподаткування та 85-річчю від дня народження доктора економічних наук, професора Богдана Литвина.

конференціяконференція

Захід відбувся у Західноукраїнському національному університеті в місті Тернопіль. Учасники конференції мали можливість заслухати цікаві доповіді, зокрема про:

• історію розвитку кафедри обліку і оподаткування ЗУНУ (доповідач — Зеновій-Михайло Задорожний);
  • сучасні виклики удосконалення підготовки фахівців у сфері обліку і оподаткування (Микола Бондар);
  • управлінську звітність в інформаційному полі системи управління (Петро Куцик);
  • проблеми регулювання і якості професії у сфері обліку, аудиту та оподаткування (Наталія Шалімова);
  • методологічні підходи до оцінювання впливу військової агресії на аграрне підприємництво (Валерій Жук).
конференція

Конференція об'єднала науковців з різних країн, зокрема Польщі, Норвегії, Естонії, Казахстану, Греції, Великобританії, США, Канади та Франції. Це надало учасникам унікальну можливість обмінятися передовими практиками та ознайомитися з сучасними викликами у сфері обліку та оподаткування.

конференція

Від імені ректора ЛНТУ Ірини Вахович викладачі ЛНТУ передали вітальні грамоти ректору ЗУНУ Оксані Десятнюк, а також завідувачу кафедри обліку і оподаткування ЗУНУ Зеновію-Михайлу Задорожному від колективу кафедри обліку і аудиту ЛНТУ.

конференціяконференція

Колектив кафедри висловлює щиру подяку організаторам конференції за насичену програму, можливість налагодити співпрацю з колегами та обговорити сучасні проблеми і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи.