До Дня захисників і захисниць України студенти факультету архітектури, будівництва та дизайну під керівництвом викладача Ольги Романюк презентували виставку, присвячену цій важливій події. Захід відбувся з метою вшанування мужності та самопожертви тих, хто сьогодні боронить свободу і незалежність України.

виставкавиставкавиставка

На відкритті виставки з вітальним словом виступив проректор з НПР та цифрової трансформації Роман Грудецький: «Сьогодні ми відзначаємо важливий день для нашої країни. Дуже приємно, що ви долучилися до цієї справи та створили таку вражаючу експозицію. Ваша праця є не лише творчим внеском, але й актом підтримки та вшанування наших героїв, які сьогодні захищають нас на передовій».

виставкавиставка

Декан ФАБД Олександр Андрійчук також привітав присутніх, зазначивши: «Цей день нагадує нам про неймовірну силу, відвагу та незламний дух наших захисників і захисниць. Завдяки їхній жертовності ми маємо можливість займатися творчістю, навчанням та розвитком. Ця виставка – свідчення вашої вдячності та поваги до тих, хто оберігає наше майбутнє».

виставкавиставкавиставка

Завідувач кафедри архітектури та дизайну Оксана Пасічник звернулася зі словами: «Вітаю всіх із цим важливим днем. Сьогодні серед наших студентів є ті, хто боронить Україну на фронті, і це робить нашу роботу ще більш значущою. Ваша творчість є свідченням підтримки та вдячності тим, хто щодня ризикує життям заради нашої свободи».

виставкавиставкавиставка

Викладач кафедри архітектури та дизайну Ольга Романюк підкреслила важливість вшанування захисників і захисниць: «Ми всі знаємо, що в нашій країні йде виснажлива війна. Так, нам набридли тривоги, але ми не можемо навіть уявити, через що проходять наші захисники. Вони об’єдналися, щоб боронити нашу свободу і незалежність, даючи нам можливість працювати, навчатися та жити звичайним життям. Ми повинні бути вдячними їм за це».

виставкавиставкавиставка

На виставці студенти представили свої роботи, в яких показали своє бачення захисників України та асоціації, що виникають у них з темою оборони країни. Деякі з учасників розповіли про свої роботи, пояснивши, чому обрали саме такі символи й кольори для зображення українських воїнів. Кожна робота відображала особисте сприйняття та шану до тих, хто щоденно бореться за наше майбутнє.

виставкавиставкавиставка

Виставка стала не лише творчим вираженням студентів, але й глибоким символом вдячності та підтримки українських захисників і захисниць.

виставкавиставкавиставкавиставкавиставкавиставка