Презентація монографії консорціуму проекту UTTERLY

3 березня 2023 року відбулася зустріч українських партнерів у межах проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» № 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

ФОТО

Зі сторони українських партнерів участь у зустрічі взяли: Луцький національний технічний університет; Львівський національний університет імені Івана Франка; Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана; Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка; Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка; Університет Григорія Сковороди в Переяславі; Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя; Криворізький національний університет; Інститут вищої освіти НАПН; Спілка ректорів закладів вищої освіти України.

ФОТО

Під час онлайн-заходу було презентовано колективну монографію «Вдосконалення викладання у вищій освіті: теорія та практика», підготовлену учасниками проєкту під керівництвом Інституту вищої освіти НАПН, з якою можна ознайомитися за посиланням: https://doi.org/10.31874/TE.2023.

Учасники також обговорили хід підготовки силабусів дисциплін програми «Досконалість викладання» та порядок їх затвердження, а також меморандум про співпрацю між партнерами консорціуму.