Сьогодні для здобувачів освіти кафедри соціогуманітарних технологій, які навчаються за освітніми програмами «Психологія» та «Соціальне забезпечення», була проведена лекція на тему «Академічна доброчесність: принципи реалізації та відповідальність».

До студентів завітала провідний фахівець відділу якості освіти ЛНТУ, кандидат економічних наук, доцент Мирослава Купира, яка детально розповіла про те, що таке академічна доброчесність, з яких основних елементів вона складається та як її дотримання допоможе у навчальній діяльності.

доброчесністьдоброчесністьдоброчесністьдоброчесність

Студентів ознайомили з тим, де можна знайти необхідну інформацію на сайті університету, переглянути тематичні презентації, онлайн-тренінги та інші матеріали,  де і як правильно перевірити свої роботи на унікальність тексту.

Лектор також поділилась інформацією про те, як написати хорошу наукову роботу, статтю чи тези, закликала студентів дотримуватись правил доброчесності, самостійно виконувати індивідуальні завдання, правильно оформляти тексти та вміти правильно висловлювати свої думки.

Лекція була цікавою та інформативною і викликала надзвичайний інтерес в усіх присутніх.

доброчесністьдоброчесністьдоброчесністьдоброчесність

Анна Борисюк, ст. гр. ПС-21, ФЦОСТ