Слово «безпека» стало чи не найбільш вживаним сьогодні серед українців. Те, у що складно повірити будь-якій цивілізованій людині, нині відбувається у житті кожного з нас – війна.

Завдяки мужності та стійкості наших воїнів, нині Волинь перебуває у відносній безпеці і наша молодь продовжує навчатися, здобувати якісну освіту та розвиватися. Але безпека навчального процесу тепер трактується по-особливому.

Для того, аби розповісти здобувачам про те, як вберегти себе та близьких у надзвичайних ситуаціях, не розгубитися і діяти швидко та правильно, в ЛНТУ запросили досвідченого фахівця з цивільної безпеки.

Захід відбувся на факультеті митної справи, матеріалів та технологій. Передусім, звернулася до студентів та представила запрошеного гостя декан ФММТ Валентина Ткачук: «Ви задавали багато питань, питань серйозних, які стосуються безпеки життя. Звичайно, ми зреагували, а тому запросили до нас Олександра Цивковського – викладача Маріупольських курсів цивільного захисту. Це людина, яка знає з власного досвіду, що таке воєнні дії і я переконана, що сьогодні ви почуєте багато відповідей на багато важливих запитань».

фммтфммтфммт

Темою сьогоднішнього виступу Олександра Цивковського є безпека. Він працював у Маріуполі, а нині, тут у Луцьку, продовжує викладати на територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності при навчально-методичному центрі Волинської області.

«Безпека – це моє професійне завдання. А питання безпеки органічно входять до цивільного захисту», - наголошує Олександр Цивковський. Тож він розповів студентам  про правила поведінки під час обстрілів, поводження за різноманітних загроз під час перебування у навчальних закладах, торгових чи медичних центрах тощо. Крім того, акцентував увагу на правилах поведінки під час оголошення тривоги та на особливостях укриттів.

фммтфммтфммтфммт

Спікер розповів про усі навики, які дозволять зберегти життя та здоров’я себе та своїх близьких і максимально убезпечити свою життєдіяльність.

Сподіваємося, що Україна уже скоро здобуде перемогу і наші діти та здобувачі освіти більше ніколи не відчуватимуть небезпеки, де би вони не були!

фммтфммтфммтфммтфммт