Ерік Путціг – лектор-волонтер із США, який вивчає та досліджує поняття демократії. Побувавши у різних куточках світу, науковець запровадив власний лекційний курс, який викладає для українських студентів на базі ЛНТУ та ВНУ ім.Лесі Українки.

Уже 8 здобувачів освіти ЛНТУ завершили піврічне навчання і нині Ерік Путціг чекає нових студентів, які прагнуть пройти курс лекцій на тему «Демократія».

СШАСШАСШАСША

Сьогодні лектор-волонтер зустрівся зі здобувачами освіти факультету бізнесу та права і факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій. Ерік Путціг розповів про себе, про дослідницьку та волонтерську роботу, яку він здійснював у різних країнах світу, про поняття демократії, її формування та практичну реалізацію принципів у різних країнах.

Він наголошує, що демократія не може бути сталою і постійно змінюється. Те, якою вона була сотні років тому, якою вона є нині і якою буде у майбутньому, ми не можемо сказати напевно. Разом з тим, демократія є дуже відмінною у різних країнах. Утім, маючи грунтовні знання про цю систему управління державою, ми можемо формувати демократичні засади у власній країні і ставати творцями системи «влади народу» на рідній землі.

СШАСШАСШАСШАСШАСШАСША

Отож, Ерік Путціг чекає на лекційному курсі усіх охочих дізнатися більше про демократію. Він анонсує цікаве спілкування, жвавий діалог та сучасні презентації. Важливо знати, що курс триватиме пів року, один раз на тиждень по дві години і відбуватиметься англійською мовою.

СШАСШАСШАСШАСШАСШАСША