Студенти-журналісти ЛНТУ відвідали регіональний телеканал «Конкурент TV». Знайомилися зі своїми майбутніми колегами здобувачі першого та другого курсів.

ЖурналістикаЖурналістика

Першого дня тележурналісти розповідали першокурсникам про свій професійний досвід та власне процес роботи. Кореспонденти Софія та Катя розповіли про свою професію та поділилися історіями з особистого життя. Катя розповіла про те, як вона працює незважаючи на будь-які умови, а також дала поради як знайти підхід до людей.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

На цій зустрічі студенти дізналися багато нового та корисного. Молоді показували роботу камери, на яку ведуться зйомки новин, компʼютерну техніку, на якій монтуються матеріали, мікрофони, з якими працюють під час запису інтерв’ю та коментарів та інші засоби, які допомагають журналістам у роботі.

ЖурналістикаЖурналістика

Директор телеканалу Олександра Куртєєва розповіла про кожного з працівників компанії, продемонструвала експонати так званого «музею» каналу, подарунки, якими колектив збагатився за період свого існування.

Наступного дня телеканал відвідали студенти другого курсу. З ними знайомилися директор телекомпанії, головний редактор, редактор монтажу, журналісти та SMM менеджер.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Розповідали про особливості запису «прайм-тайму», обрання актуальної тематики, яка б охопила максимум переглядів, особливості спілкування з гостем у студії та під час проведення інтерв’ю.

Окремо журналісти розповідали про «гарячі» теми, оперативність подачі правдивої та незалежної інформації. Наголошували на тому, що робота журналіста – це не лише робота на камеру, але й багато супутніх обов’язків, які зрештою формуються у якісний телевізійний матеріал.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Важливо, додають телевізійники, вміти бути універсальним бійцем, який може швидко зреагувати на ситуацію та відзняти сюжет, змонтувати його і оперативно й об’єктивно подати новини.

Журналісти також розповіли про цікаві моменти у кадрі та нестандартні виїзди на зйомки, ділилися порадами щодо запису випуску новин, поведінки перед камерою та постановки голосу, монтажу та створення якісного контенту для поширення у соцмережах.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Приємним бонусом зустрічі стала можливість для студентів перевірити свої вміння начитувати новини в ефірі.

Студенти у захваті від того, наскільки дружний колектив телеканалу «Конкурент TV». Зустріч вдалася цікавою, веселою та цінною для здобувачів.

Марія Шевчик, ЖМК-11

Відділ іміджу та промоції