Навчання веб-розробці є критично важливим для студентів у сучасному ІТ-суспільстві з багатьох причин. Веб-розробка - це ключова галузь, яка створює можливість студентам розвивати навички, які дозволяють їм створювати веб-сайти, веб-додатки та онлайн-сервіси, а також удосконалити англійську та навчитись працювати в команді. Це та галузь, де нерозривно пов’язані soft&hard skills.

Попит на веб-розробників надзвичайно великий. Вивчення веб-розробки відкриває двері до різних кар'єрних можливостей, включаючи розробку програмного забезпечення, дизайн, аналіз веб-продуктів та інше. Розробка веб-проектів дає студентам можливість виразити свою творчість та інноваційні ідеї, створюючи функціональні та привабливі веб-рішення. Веб-розробка дозволяє студентам вивчати сучасні технології, які широко використовуються в ІТ-галузі. Вивчення вебу надає студентам засоби для створення та підтримки власних веб-сайтів та додатків, що може бути корисним для особистого та професійного розвитку. Таким чином, навчання веб-розробці допомагає студентам здобути цінні навички, які важливі для їх успішної кар'єри в сучасному ІТ-світі.

ІТІТ

Сьогодні, 26.10.2023 р. гарантом освітньої програми «Середня освіта. Інформатика» Юлією Мельничук була організована лекція, на яку у якості лекторів були запрошені постійні партнери кафедри цифрових освітніх технологій, представники компанії розробки веб-проєктів InternetDevels. Лекцію проводили Оксана Демчук, керівниця школи програмування OxiТ та Олександра Ткачук, Drupal-розробниця компанії.

До лекції долучились здобувачі кафедри цифрових освітніх технологій бакалаврського рівня вищої освіти, завідувач кафедри Віталій Кабак та доцент Олександр Сушик. Темою лекції стала: «Power Drupal: створення динамічних веб-сайтів з легкістю».

ІТІТ

Drupal залишається актуальним у сучасній ІТ-спільноті завдяки своїм міцним можливостям у розробці веб-сайтів і веб-додатків. Завдяки відкритому коду, екстенсивним можливостям розширення та потужному спільноті розробників, Drupal надає рішення для різних завдань, починаючи від невеликих веб-сайтів і завершуючи великими корпоративними проектами. Його гнучкість та здатність адаптуватися до різних вимог і бізнес-потреб роблять Drupal важливим інструментом для розробників і компаній, які шукають надійні рішення для веб-проектів у сучасному цифровому середовищі.

ІТІТ

Під час заняття лектори ознайомили присутніх із технічною стороною створення динамічних веб-сайтів, що супроводжувалось демонстрацією відповідних частин сайту та частин коду на реальному прикладі. Здобувачі ознайомились та засвоїли багато нової для них термінології іт-спільноти. Заняття було доволі насиченим та привнесло багато нових знань та мотивації до фахового зростання.

ІТ

Після подачі основного матеріалу присутні мали можливість задавати запитання, що сприяло переходу лекції до дружнього комфортного спілкування.

Юлія Мельничук, кафедра цифрових освітніх технологій