В рамках проекту «Діалог зі стейкхолдерами» на кафедру комп’ютерної інженерії та кібербезпеки ЛНТУ завітали представники компанії Wetelo. Вони розповіли студентам про можливості стажування та працевлаштування у компанії та шляхи побудови успішної кар’єри в ІТ.

Представила гостей заходу завідувач кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, професор Наталія Чернящук: «Сьогодні із нашими гостями говоритимемо про те, чим займається компанія, які вимоги до працевлаштування та стажування, а також, як правильно підготуватися до співбесіди, щоб її позитивно оцінили».

ІТІТІТІТ

Своєю чергою, про компанію та напрями її діяльності розповів СЕО компанії Wetelo Юрій Фірс. Він зауважив, що також є випускником ЛНТУ й, закінчивши університет, заснував власну ІТ компанію в Луцьку. Так, Wetelo існує більше 13 років на ІТ ринку, спочатку її фахівці займалися проектами PHP та згодом перейшли на Java Script. Загалом компанія має більше 100 успішних проектів на європейському та американському ринках і більше 5 клієнтів, з якими співпрацює понад 5 років.

Клієнти компанії є англомовними та переважно вони із Англії, США, країн Європи, Сінгапуру та Австралії, тож Юрій Фірс наголошує, що майбутнім ІТівцям вкрай необхідно володіти англійською мовою, аби успішно розпочати професійну реалізацію у цій сфері.

ІТІТІТІТІТІТІТІТ

Юрій Фірс ознайомив студентів із напрямами діяльності, а це: SaaS , Web3, GPT3/4 integration, розповів про продукти та проекти компанії, а також акцентував увагу на діяльності Wetelo Academy та Java Script курсів.

Детальніше про навчання і стажування у компанії розповіла HR-менеджер Wetelo Катерина Драган. Вона представила ті вакансії, за якими нині компанія шукає фахівців на стажування, зокрема, Lead Generation Manager та Sales Manager. Розповіла про вимоги до претендентів та етапи стажування. Зокрема, важливо володіти англійською мовою, мати високий рівень письмових комунікативних навичок, бути активним та мати бажання розвиватися. До Sales Manager вимоги дещо більші.

ІТІТІТІТІТІТІТ

Стажування триватиме впродовж 2 тижнів та є неоплачуваним, утім згодом кращі учасники стажування мають можливість продовжити співпрацю із компанією та потрапити на тримісячне поглиблене стажування і практику, оплачувану роботу. Катерина Драган також окреслила переваги стажування у компанії, серед них: початок кар’єри в ІТ, навчання та відео-уроки, лекції від СЕО, домашні завдання, приєднання до прямої комунікації з лідами та клієнтами. Крім того, спікерка поділилася корисними кейсами щодо успішного проходження співбесід для ІТівців.

ІТІТІТІТІТІТ

Загалом же, додає HR-менеджер, компанія має низку переваг, а це: можливість віддаленої співпраці, лояльне керівництво, затишні офіси, заохочення різноманітних ініціатив та ідей з боку працівників, дружня атмосфера.

«Нас об’єднує спільна мета – створювати унікальні цифрові рішення для наших клієнтів», - резюмують спікери.

ІТІТІТІТІТІТІТ