Компанія «Агросем» - провідний дистриб'ютор на українському аграрному ринку, експерт з комплексних аграрних рішень. Агросем працює з найкращими світовими й українськими виробниками насіння врожайних сортів та гібридів культур, мінеральних добрив для стимуляції росту та покращення якості продукції.

Агросем пропонує широкий вибір високоякісної сільськогосподарської техніки від провідних світових компаній та допомагає підібрати та впровадити технологічні рішення для підвищення продуктивності бізнесу.

Фате Фате Фате

Для того, аби поділитися професійним досвідом та найкращими практиками із точного землеробства, фахівці компанії зустрілися зі студентами ОП «Агроінженерія» та ОП «Агрономія» і провели тренінг на тему «Системи та технології в точному землеробстві».

Привітав учасників заходу декан ФАТЕ Руслан Кірчук, звернувшись до здобувачів освіти: «Для того, щоб отримати якісні знання і бути конкурентоздатними на сучасному ринку праці, вам мало слухати лише ті лекційні, практичні і лабораторні заняття, які відбуваються в межах університету. Вам ще й конче необхідно почути те, що говорять професіонали – практики. Сьогодні маєте одну із таких нагод отримати інформацію та взяти участь у тренінгу щодо системи точного землеробства, тієї системи, яка доволі потужно набирає обертів у нашій державі».

Фате Фате Фате Фате

Представив спікерів заходу завідувач кафедри аграрної інженерії ім. професора Г.А.Хайліса Василь Сацюк, відзначивши, що подібні зустрічі надзвичайно важливі для формування зі студентів майбутніх фахівців своєї справи, які гідно розвиватимуть аграрний напрям нашої держави. Василь Сацюк зазначив, що на кафедрі аграрної інженерії ім. професора Г.А.Хайліса ведеться активна робота над створенням лабораторії точного землеробства.

Фате Фате Фате Фате

Отож розпочала тренінг фахівець відділу точного землеробства ТОВ «Агросем» Мар’яна Бекмірзаєва. Вона докладно розповіла студентам про роботу компанії ТОВ Агросем і комплекс послуг, які компанія надає в напрямку точного землеробства (розумну техніку, системи автоматизації, ефективні добрива та якісний посівний матеріал), а також програмне забезпечення та технічну підтримку для простого опанування цього напрямку.

Фате Фате Фате Фате

Детально лекторка зупинилася на огляді компонентів, з яких складається система для точного землеробства, складових систем навігації, технічних характеристиках різновиду GPS-антен та дисплеїв для сільськогосподарської техніки.

Фате Фате Фате Фате

Провідні фахівці з відділу точного землеробства ТОВ «Агросем» Ярослав Господарський та Андрій Шум’як розповіли про систему телематики John Deere JDLink, про вбудовану систему автоматичного водіння AutoTrac, автоматичні лінії AutoPath.

Особливу увагу лектори звернули на методологію створення карт завдань та автоматичному налаштуванні завдання (AutoSetup). Ярослав Господарський навів характеристики дронів та особливості їх використання у сільському господарстві. Натомість, студенти вибудували ефективну комунікацію із запрошеними гостями, дізнавалися тонкощі професії та цікавилися особливостями самореалізації в обраній сфері діяльності.

Фате Фате Фате Фате Фате Фате Фате

На завершення тренінгу лектори задавали питання студентам щодо викладеного матеріалу. Найбільш активні студенти отримали подарунки від ТОВ Агросем.

Фате Фате Фате Фате Фате

Відділ іміджу та промоції