В ЛНТУ тривають традиційні зустрічі ректора Ірини Вахович із факультетськими колективами. Цього разу формат вільного спілкування влаштували на факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій.

Метою таких зустрічей є безпосередня комунікація із кожним та можливість вислухати усі проблеми, питання та пропозиції від колективу.

ректорректорректорректор

«Я рада з вами побачитися, поспілкуватися і почути ті питання, які вас турбують, почути цікаві ідеї та пропозиції, щоб ми разом з вами мали тісну гарну співпрацю і були відвертими один з одним», -зауважила ректор.

Розпочинаючи діалог, Ірина Вахович поділилася із колективом поточним ходом справ в університеті, реалізацією низки проектів, подальшими планами й перспективами розвитку ЗВО та освітнього й наукового середовища. Своєю чергою, кожен із представників факультету мав нагоду поставити ті запитання, які цікавлять науковців, внести пропозиції щодо покращення роботи університету тощо.

ректорректорректорректорректор

Попереду – зустрічі ректора із колективами інших факультетів, що покликані вдосконалити  роботу ЗВО та створити сприятливий соціально-психологічний клімат у колективі.

ректорректорректорректорректорректорректорректор