Про підприємництво та Кольорові шкарпетки: креативні зустрічі на ФБП

У п’ятницю 19 березня 2021 року студенти та викладачі факультету бізнесу та права Луцького НТУ взяли участь в пізнавальних та благодійних заходах, які складалися з двох частин: навчально-практичної та соціально відповідальної.

В рамках реалізації теоретичної та практичної складових навчальних дисциплін, які в цей день були передбачені розкладом занять на нашому факультеті, до нас завітав зі своєю START UP презентацією власник ТМ Пастернак та ТМ Пастернак БІО Сергій Рижков. Хоча це був певний дебют для пана Сергія в якості лектора, але в усіх присутніх склалося враження, що перед ними виступав досвідчений професор, який знає всі тонкощі свого предмету.

Він наводив приклади з реального життя, водночас надавав рекомендації з власного досвіду, щоб майбутні бізнесмени вже були підготовлені до мінливого, конкурентного бізнес середовища.

Спікер розповів про витоки власного бізнесу, з чого розпочинав, які проєкти реалізовував, а також представив презентацію теперішніх бізнес-ідей, які успішно конкурують та працюють на ринку України.

В цілому презентація пройшла на високому рівні. Студенти з захватом слухали розповідь бізнесмена та задавали конструктивні запитання. Цікаво було все! Від перших невдалих кроків в бізнесі і до успішно втілених ідей, які приносять прибуток зараз.

Друга частина нашого заходу була соціального спрямування і орієнтувалася на підтримку та солідарність з «особливими людьми», які живуть поруч з нами. Адже до нас завітали милі, красиві та сильні жінки з ГО «Синдром Даун» пані Олена Мельник та Лариса Новосад, а також розумні кмітливі і надзвичайно комунікабельні «сонячні» хлопці Андрій та Валентин.

До нашої уваги було представлено презентацію про громадську організацію «Синдром Даун» та їх «дітище» соціально відповідальний бізнес-проект Кав'ярня-кондитерія «Старе Місто».

Як відомо, 21 березня відзначається Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Ця дата була обрана, щоб показати, що цей синдром пов'язаний з наявністю в клітинах людини 3-ї хромосоми у 21-ій парі. В Україні та світі у цей день люди надягають яскраві шкарпетки, як символ додаткової хромосоми. Тому всі присутні на даному заході змогли взяти участь в благодійній акції «Кольорові шкарпетки» і цим висловити солідарність з такими «особливими людьми».

Дякуємо усім, хто прийняли участь в цій благодійній акції, адже творити ДОБРО так просто, особливо, коли кожен з нас це ДОБРО і уособлює! А якщо згадати, що напередодні ми ввійшли у Великий Піст і розпочинаємо його з доброї справи, то Боже благословення буде жити в кожному з нас.

Дякуємо нашим спікерам за їхні презентації та корисні поради, настанови і готовність ділитися своїми знаннями з молоддю, а також можливість паралельно долучитися до реалізації доброї справи.

Доцент кафедри економіки

Антоніна Гордійчук