«Солодка порічка», «Уночі», «Погляд»: сьогодні стіни ЛНТУ просто сколихнулися від енергетики, якою студентів «зарядив» відомий український співак та автор пісень, волинянин, який б’є рекорди українських музичних чартів YAKTAK (Ярослав Карпук).

Саме сьогодні у Луцьку талановитий і харизматичний виконавець виступить  із першим великим сольним концертом. Перед тим, як зустрітися із шанувальниками на вечірньому виступі, YAKTAK із командою завітав до ЛНТУ та познайомився зі студентською молоддю.

КонцертКонцертКонцертКонцертКонцерт

У невимушеній атмосфері Ярослав поспілкувався зі студентами, охоче відповідав на усі запитання, які стосувалися творчої діяльності, історії виникнення нейму YAKTAK, його популярності, написання пісень та навіть сенсу життя. Крім того, Ярослав Карпук розповів, що працює над створенням особливої композиції, яку він прагне представити на цьогорічному нацвідборі на «Євробачення», а тому закликає своїх шанувальників до максимальної підтримки.

КонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцерт

Сьогодні ж усі разом співали хіти YAKTAK, просто розриваючи зал неймовірною енергетикою. Сміливі студенти у парі з Ярославом виконували його пісні, робили селфі та наповнювалися творчістю.

КонцертКонцертКонцертКонцертКонцертКонцерт

У молодого виконавця, який вже встиг стати надзвичайно популярним серед шанувальників, є велика амбітна ціль — витіснити російські треки зі всіх топ-чартів. І це артистові чудово вдається, адже його пісні з легкістю залітають в тренди YouTube, збирають мільйони переглядів та завойовують серця слухачів.

Дякуємо за чудову зустріч та неймовірну атмосферу!

КонцертКонцертКонцертКонцертКонцерт