8 листопада у стінах ЛНТУ відбувся круглий стіл під назвою «Перспективи та проблеми розвитку легкої атлетики в студентському середовищі Луцького національного технічного університету». Захід покликаний обговорити актуальні питання й проблеми легкої атлетики не тільки на базі університету, але й Волині.

Учасниками круглого столу стали викладачі факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій, тренери-наставники молодих спортсменів та студенти.

Модератором засідання був завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимир Ковальчук. Він привітав учасників заходу, представив запрошених гостей та відзначив важливість проведення подібних круглих столів, які дають змогу комунікувати викладачам та молодому поколінню спортсменів задля розвитку та вдосконалення легкої атлетики та спорту в цілому.

спортспортспорт

Із вітальним словом виступила декан ФЦОСТ Галина Герасимчук: «Цей методичний захід об’єднав різні сторони: і студентство, і досвід тренерський, і наставництво викладачів. Ми зібралися для того, щоб ви, як молодь, донесли свої думки щодо занять, своїх досягнень майбутніх чи теперішніх, почули досвід тренерів. Ми зібралися, аби почути один одного і обговорити актуальні питання, мати зворотній зв'язок. Фізична культура на нашій кафедрі дуже різнопланова і я втішена тими результатами, які показують наші здобувачі, викладачі і тренери, адже успішні старти в різних видах спорту – це велика праця. Сьогодні тут зібралися саме ті люди, які це люблять, бо коли є любов до спорту і ти бачиш результат старань – від цього отримуєш задоволення, тому я бажаю вам великих досягнень, здоров’я і натхнення у спорті».

спортспортспортспорт

Основним спікером заходу виступив Заслужений тренер України, викладач кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Володимир Сахарук. Власні думки й дослідження щодо проблем розвитку легкої атлетики озвучили студенти ЛНТУ. До обговорення долучилися науковці університету, а також тренери Петрук Віталій та Петрук Олена і Євгенія Сахарук.

Головною метою було обговорити проблеми та перспективи розвитку легкої атлетики в університеті та за його стінами. Були винесені питання щодо забезпечення інвентарем та умовами для занять зі спринту, стрибків у довжину, а також щодо можливостей фінансування спортсменів.

Атмосфера зустрічі була невимушеною, викладачі спілкувалися зі студентами, запитували про їхні досягнення у легкій атлетиці, а тренери, тим часом, ділилися власним досвідом та давали поради щодо того, як можна покращити свої результати.

спортспортспортспортспортспорт

Катерина Олещук, ЖМК 11