У Луцькому національному технічному університеті відбулася робоча зустріч ректора ЛНТУ Ірини Вахович, адміністрації та колективу університету із представниками керівної ланки Національного агентства забезпечення якості освіти. Національне агентство представляли його очільник Андрій Бутенко та заступниці Голови Національного агентства Олена Єременко та Наталія Стукало.

Основною метою візиту стало ознайомлення із діяльністю ЛНТУ, його колективом та обговорення теми внутрішньої системи забезпечення якості освіти: проблем,  становлення і викликів розвитку.

Назяво

Привітала гостей ректор ЛНТУ Ірина Вахович: «Наш університет – це люди, які працюють над забезпеченням якості освіти, розуміють його безперервність і я впевнена, що сьогоднішнє наше спілкування буде надзвичайно корисне».

Ірина Вахович презентувала університет, розповівши про його структуру, факультети та підрозділи, окреслила спектр освітніх програм, реалізацію національних та міжнародних проектів, які сприяють як розвитку освіти, так і розбудові держави в цілому. Ректор розповіла про контингент студентів та науково-педагогічний колектив й окремо зупинилася на темі розвитку інфраструктури, зокрема, реалізації проекту зі створення «Музею науки» у Луцьку.

Назяво Назяво Назяво Назяво Назяво

Своєю чергою, із вітальною промовою до колективу ЛНТУ звернувся Андрій Бутенко, відзначивши рівень розвитку та стрімких трансформацій, які відбулися у нашому університеті упродовж нетривалого часу: «Трансформації, тим паче, за такий короткий час – це дивина для України, особливо в умовах Covid, в умовах військових дій, браку коштів, обмеження витрат… Я розумію, що тільки велика команда може втілювати такі зміни».

Водночас, Голова Національного агентства забезпечення якості освіти наголосив, що ідея візиту керівництва Агентства полягає не в прочитанні лекцій, а має на меті стати каталізатором спілкування, побудови дискусії та відповідей на запитання науково-педагогічного колективу ЗВО, адже один із принципів якості – раціональність та доцільність кожних дій.

Назяво Назяво Назяво Назяво Назяво Назяво Назяво Назяво

Детально про діяльність університету в напрямку забезпечення якості освіти розповіла перший проректор ЛНТУ Надія Ковальчук, наголосивши: «Місія нашого університету – це формування високоосвіченого і національно свідомого покоління громадян України, а в основі нашого бачення якості є саме здобувачі».

Проректор надала вичерпну інформацію про внутрішню систему забезпечення якості освіти, про роботу відділу забезпечення якості освітнього процесу в ЛНТУ, комунікацію зі здобувачами, працівниками та роботодавцями, академічну доброчесність та дотримання кодексу честі, участь у міжнародних проектах та позиції ЛНТУ у міжнародних рейтингах.

Назяво Назяво Назяво Назяво Назяво Назяво Назяво

Після презентації Наталія Стукало та Олена Єременко вибудували ефективний діалог із колективом ЛНТУ. Взаємодія у спілкуванні стосувалася низки актуальних питань у сфері забезпечення якості освіти, діяльності Національного агентства, пріоритетних напрямків в освіті.

Водночас, заступники Голови Національного агентства забезпечення якості освіти охарактеризували ЛНТУ трьома словами: осмисленість, динаміка, сучасність та відзначили студентоцентрованість в системі забезпечення якості освіти в ЛНТУ, наголосивши, що саме заради такої філософії університету й працює команда Національного агентства.

Назяво Назяво Назяво Назяво Назяво Назяво Назяво Назяво Назяво

«Хто ми такі і від чого залежить наш розвиток?! Від усвідомлення нашої місії, ми чітко її усвідомлюємо незалежно від реформ чи певних поглядів. Спільно із колективом ми разом розвиваємо наш університет, його трансформація відбувається в різних напрямках і у нас є динаміка. Ми розуміємо, що місія університету - у розвитку економіки, в першу чергу, країни і того регіону, де знаходиться цей університет.  Ми ставимо перед собою амбітну ціль – бути полюсом росту Волині і не зупинимося незалежно від зовнішніх обставин. Наша концепція: ми готуємо не найманих працівників, а власників свого бізнесу і для цього створені серйозні проекти та є розуміння колективу, який це підтримує і дозволяє реалізовувати», - підсумувала ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

Назяво