Питання реформування будь-якої галузі господарства на сьогодні в країні стоїть дуже гостро, а розуміння цього процесу повинно бути у здобувачів ще із студентської лави.

Лісове господарствоЛісове господарство

Днями для студентів спеціальностей лісове господарство та агрономія провів лекцію к. е. н., доцент кафедри лісового господарства ЛНТУ та людина з неймовірним професійним досвідом, Бондар Володимир Налькович. Тема зустрічі: «Реформування лісової галузі в контексті розвитку місцевого самоврядування».

Лісове господарствоЛісове господарство

Спілкування було досить легким та конструктивним, адже здобувачі обох спеціальностей отримали вичерпні відповіді на питання, що їх цікавили. Спікер розкрив основні принципи зміни в структурі галузі, обговорили значення лісозахисних смуг, планування яких є досить проблематичним на сьогодні і визначив чітку лісову політику, в контексті стратегічного бачення держави щодо лісів та лісового господарства в цілому.

Лісове господарствоЛісове господарство

Факультет аграрних технологій та екології