Перейти до основного вмісту

В ЛНТУ відбулася зустріч студентів із гостьовим лектором – директором Північно-Західного управління ПриватБанк Юрієм Войтенком. Організатори зустрічі – кафедра менеджменту ЛНТУ. Серед учасників: здобувачі освіти, викладачі та ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

Основна тема діалогу з аудиторією стосувалася секретів самоменеджменту. Одночасно, спікер поділився із молоддю власним досвідом досягнення успіху професійного та особистого, окресливши навіть свої універсальні правила.

Лекція

«Нічого в житті не робіть безцільно», - наголосив спікер та розповів про себе.

«В моєму підпорядкуванні 90 відділень, 650 чоловік. У банку я працюю 21 рік і за ці роки у мене сформувався певний досвід як життєвий, так і професійний і сьогодні я радий поділитися ним із вами», - додає Юрій Войтенко.

Очільник регіонального управління одного з найбільших банків України зауважує, що ПриватБанк -  це місце, де можливо здобути унікальний цікавий досвід: «Це одна із найбільших компаній, які працюють в Україні, це велика мережа із 18 тисячами працівників. Разом з тим, першою чергою, ми - ІТ компанія, а тоді уже банк. Це філософія, якою ми років 15 тому зробили ключовий перелом в свідомості і він втілився у впровадженні відповідних сервісів. Ми зрозуміли, що банк повинен бути кнопкою в телефоні клієнта і ви це на собі сьогодні відчуваєте», - розповідає молоді лектор.

лекціяЛекціялекціялекціялекція

Юрій Войтенко закликав студентів до розвитку і відзначив: «Людина, коли має велике бажання розвиватися, має починати з нуля». Отож і сам спікер розповідає, що не одразу зрозумів прагнення працювати у банку, адже першою його освітою була спеціальність «Інженер-електромеханік». З часом зрозумівши, що ця сфера не приносить внутрішнього задоволення, Юрій Войтенко, із певними складнощами, утім «прорвався» в банк на посаду кур’єра і зміг пройти цей шлях до директора управління.

лекціялекціялекціялекція

«Цей шлях був непростим і він допоміг мені сформувати певні правила, які я вважаю універсальними для досягнення успіху, незалежно від того, ким ви хочете стати й на кого ви вчитеся», - каже Юрій Войтенко.

Серед цих порад лектор виокремлює:

  • Ніколи не кажіть, що ви чогось не можете;
  • Ніколи не слухайте порад від людей, на яких ви хочете бути схожим;
  • Не буває перемог без поразок;
  • Нагороджуйте себе за роботу;
  • Свої межі ви визначаєте самі;
  • Інвестуйте у свій розвиток. Ці гроші завжди повертаються;
  • Гігієна і зовнішній вигляд мають значення.

Студенти вибудували жвавий діалог із запрошеним лектором, активно ставили запитання й черпали корисні поради від наставника із великим життєвим та професійним досвідом.

лекціялекціялекція