Про що говорили і які рішення прийняли: вчена рада у Луцькому НТУ

У Луцькому НТУ відбулося планове засідання вченої ради. На розгляд колегіального органу цього разу було винесено 9 питань та «Різне».

Серед усього, учасники засідання заслухали доповідь про роботу та перспективи розвитку факультету бізнесу і права. Її озвучила декан ФБП Ірина Камінська. Зокрема, очільниця факультету повідомила, що у звіті йтиметься про роботу ФБП впродовж двох останніх років, коли факультету ще не стосувалися структурні зміни.

Однак, доповідь є актуальною, адже стосується діяльності восьми кафедр, підпорядкованих факультету. Тож, декан представила освітні програми ФБП, яких на разі є 10, але уже заплановано реалізовувати ще 2 на рівні бакалаврату і 2 на рівні магістратури. Ірина Камінська оприлюднила інформацію щодо акредитації ОП першого бакалаврського рівня вищої освіти, а також повідомила про акредитацію ОП другого (магістерського) рівня вищої освіти. Показала презентацію щодо вступної кампанії, контингенту студентів ФБП та чисельність іноземних здобувачів освіти.

Декан факультету бізнесу і права розповіла про здобутки і наукові перспективи професорсько-викладацького складу, результати науково-дослідної роботи НПП та проведення наукових заходів. Крім того, Ірина Камінська акцентувала увагу на науково-дослідній роботі студентів факультету, адже вони активно беруть участь у конференціях, конкурсах та олімпіадах і впевнено завойовують призові місця.

Згодом учасники засідання затвердили освітні програми та навчальні плани за усіма ОП університету; розглянули питання виконання концепції розвитку іншомовної освіти Луцького НТУ; заслухали кілька питань щодо виконання ухвал.

Зокрема, щодо виконання ухвали з питання «Організація культурно-масової роботи та молодіжної політики університету: стан та перспективи» доповів проректор з НПР та інфраструктури Сергій Савчук.

Він повідомив про активізацію роботи у залученні більшої кількості студентів до участі в колективах художньої самодіяльності. Так, для студентів було проведене відповідне анкетування. На жаль, тривалий час гуртки не працювали у зв’язку із загальнодержавним карантином, однак їх робота поступово відновлюється. Крім того, проректор акцентував увагу на продовженні практики проведення заходів студрадами факультетів та наповнення їхніх сторінок у соцмережах про діяльність студентського самоврядування. На разі, додає Сергій Савчук, ця складова діяльності посилиться, адже нещодавно відбулися вибори голови Студентської ради ЛНТУ і очільників студрад факультетів, що дозволить продовжувати активну взаємодію.

Насамкінець члени вченої ради погодили низку положень та рекомендували до друку збірники, рукописи та науковий журнал.

Відділ іміджу та промоції