АРМА – агентство, що займається питаннями виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Сьогодні про діяльність Агентства та особливості роботи його фахівців студентам спеціальності «Право» розповів керівник Західного міжрегіонального територіального управління АРМА Владислав Юрійович Насанкін.

Представила гостя завідувач кафедри права Яна Ленгер. Вона зауважила, що тема зустрічі надзвичайно актуальна, зважаючи на державотворчі процеси, які відбуваються в Україні, посилену боротьбу з корупцією та викриття відповідних злочинів. Водночас, ця тема важлива для навчання майбутніх фахівців у галузі права та підсилення їхніх професійних компетенцій.

право

Дізнаватися про практичні аспекти фахової діяльності студентам найкраще від практиків, які щодня стикаються із різноманітними проблемами у певній сфері та можуть поділитися власним  професійним досвідом.

Тож Владислав Насанкін розповів про структуру Агентства з менеджменту,  реалізації, управління майном, про проблеми діяльності  та перспективи розвитку.

правоправоправоправо

За його словами, АРМА уповноважене сприяти здійсненню кримінального провадження  шляхом здійснення заходів з виявлення та розшуку активів. Це відбувається за зверненням слідчого, детектива, органів досудового розслідування, прокуратури та судів й передбачає  арешт та конфіскацію таких активів чи їх стягнення в дохід держави внаслідок визнання необгрунтованими активів.

Крім того, Агентство забезпечує міжнародне співробітництво з відповідними органами іноземних держав та міжнародними організаціями, які мають відповідні компетенції. АРМА уповноважена звертатися до суду з позовом щодо визнання незаконними нормативно-правових актів, індивідуальних рішень, правочинів, виданих чи вчинених  з порушенням визначених чинним законодавством вимог та обмежень.

правоправоправоправо

Водночас, фахівці Агентства беруть участь у забезпеченні представництва прав та інтересів України у закордонних юрисдикційних органах у справах, пов’язаних з поверненням в Україну активів, одержаних від корупційних та інших злочинів.

Студенти активно цікавилися роботою  структури, можливістю реалізовуватися у цій сфері. Спікер охоче відповідав на усі запитання здобувачів освіти та ділився власними порадами щодо професійного зростання та фахових компетенцій.

правоправоправоправоправоправо