По завершенні успішного написання модульних контрольних робіт здобувачі вищої освіти, що навчаються за освітньою програмою «Галузеве машинобудування», разом з науково-педагогічними працівниками кафедри відвідали ТзОВ «ІКОС - СТИЛЬ» – відомий далеко за межами міста та регіону Луцький бренд взуття і одночасно інноваційне виробництво.

Екскурсію та тренінг стосовно організації сучасного виробництва, можливостей технологічного обладнання провів засновник і директор товариства з обмеженою відповідальністю Ковальчук Іван Іванович.

1

Підприємство позиціонує себе як взуттєва сім’я. І ми в цьому переконались поринувши у виробничу атмосферу де кожен працівник знає та успішно виконує свої обов’язки, проте відчуває насправді сімейний затишок.

2

Іван Іванович розповів про історію створення та концепції розвитку підприємства. Після цього ознайомив з організацією виробництва, сучасним обладнанням, матеріалами, які використовуються при виробництві, системами проектування та контролю.

3

По завершенні екскурсійної програми Іваном Івановичем було проведено практичне заняття стосовно експлуатації та технологічних можливостей пресового обладнання та обладнання для порізки матеріалів для виготовлення взуття, що дозволило набути здобувачам вищої освіти відповідних практичних навиків та компетентностей.

4567

Після цього усі присутні: практики, здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники кафедри галузевого машинобудування обговорили ОП «Галузеве машинобудування» бакалаврського та магістерського рівнів. В результаті цього обговорення було досягнуто принципової згоди стосовно реалізації спільно з ТзОВ «ІКОС - СТИЛЬ» дуальної освіти, набуття більше навиків в області механіки, контактної взаємодії спряжених деталей при різних видах рухів та режимах тертя, гідравліки, пневматики, контролю якості продукції та виробництва вцілому.

Щиро дякуємо нашим стейкголдерам за постійну підтримку та надані можливості.

Доцент кафедри галузевого машинобудування                                  Сергій ШИМЧУК