Професор ЛНТУ, завідувач кафедри менеджменту Наталія Вавдіюк стала учасницею тренінгу «Networking of advanced trainers» за проектом: «Professional Civil Service and TVET in the EaP» (Берлін, Німеччина).

Тренінг

Організатор: Регіональний фонд реформи державного управління Східного партнерства Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

Тренер: Ганс Рігер.

16 учасників із різних країн. Україну та Луцький національний технічний університет представляла Наталія Вавдіюк, тренер курсу «Лідерство в публічному управлінні».

Робота у тренінгу:

• Оцінка минулого досвіду навчання (•Мета навчальних заходів; •Роль тренера. Принципи навчання дорослих; •Аналіз потреб у навчанні; •Планування процесу. Визначення цільових груп; •Оцінка потреб у навчанні).
  • Написання плану навчання. Підготуйте навчання та навчальні засоби. Розробка кейсів, ігор та вправ для навчання. Дизайн і методи навчання (•Рівень цілей навчання; •Формулювання цілей навчання; •Методи розробки навчання за участю; •Передача знань на практику;•Фази навчання).

Практичні роботи:

• Проведення навчання (•Методи; •Якість ЗМІ; •Практика). Великі групи учасників: •Активізація великих груп; •Ідеї для участі) •Дидактика: Індуктивна, Дедуктивна. Зміст, дидактика, методи та підхід участі. •Правила організації; •Проведення навчання; •Активізація учасників; •Документування результатів: анкетування; •Відпрацювання переказу: оцінювання.
  • Відео-зворотній зв'язок (•Опитування; •Тренування переказу; •Оцінювання).
Тренінг

Після кожного заняття учасники отримували відгуки тренерів щодо змісту, дидактики, методів та підходу участі; обговорення поведінки.

• Публічний виступ та дискусія «Обмін останніми розробками: виклики та досягнення у навчанні державних службовців в епоху цифровізації». Країнові презентації національних установ-партнерів про освітні пропозиції країн (нові теми та бажані формати). Система управління навчанням (за наявності, централізована або децентралізована). Перспективи спільної діяльність, спільний мозковий штурм, цілі наступних кроків реалізації проєкту.