Перейти до основного вмісту

Важливою, дієвою і перспективною формою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, з метою вдосконалення професійних компетенцій та обміну досвідом, вважається міжнародна мобільність. Участь у ній дозволяє розширити форми міжнародної співпраці, сприяє покращенню фахової професійної підготовки, можливості перейняття прогресивного європейського досвіду, розвитку наукового потенціалу та підвищенню рівня знання іноземних мов.

Саме тому, завідувачка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ, проф. Людмила Матвійчук, на запрошення Луцької міської ради, взяла участь в навчальному візиті, який був організований в межах реалізації проекту «Промоція та захист природної спадщини міських річок і прибережних територій Жешува та Луцька». Візит відбувався протягом 26-28 жовтня 2022 року в місті Жешув, республіка Польща.

туризмтуризм

Під час обговорень у фокус-групах був проведений аналіз реалізованих проектів індустрії гостинності громадою Жешува та обговорено нові можливі напрями співпраці. Учасниками проекту, крім представників влади, були науковці з Прикарпатського державного університету у місті Кросно та Жешувського університету. В результаті роботи були напрацьовані напрями співпраці щодо:

- формування та реалізації спільних проектних заявок в рамках міжнародної грантової пропозиції Польща – Україна 2021-2027 рр;

- міжнародної мобільності фахівців з проектної діяльності;

- формування спільних туристичних маршрутів тощо.

туризмтуризмтуризм

Візит дозволив учасникам проекту налагодити контакти та обмінюватися інноваційним досвідом проектної діяльності з максимальним урахуванням таких цінностей, як: повага, довіра, безпека, раціональне використання та охорона ресурсів. Високий організаційний рівень, налаштованість на контактність, поширення власних ідей і думок створили позитивну атмосферу та дозволили напрацювати ряд актуальних ідей для майбутніх проектів.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи