Перейти до основного вмісту

На факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій відбувся семінар щодо заходів із подальшої профілактики правопорушень, хабарництва та протидії корупції серед викладачів та працівників факультету.

У ролі лектора - уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції, доцент кафедри права Зицик Сергій Григорович.

доброчесністьдоброчесністьдоброчесність

Участь у заході взяли: викладачі, адміністрація факультету та гаранти освітніх програм: 123 Комп’ютерна інженерія, 125 Кібербезпека, 126 Інформаційні системи та технології, 151 Автоматизація та комп’ютерні технології, 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка, 153 Мікро та наносистемна техніка, 171 Електроніка, 172 Телекомунікації та радіотехніка, 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки.

Середу усього, учасники семінару детально розглянули статті, що стосуються одержання хабара, незаконного збагачення, комерційного підкупу, підкупу особи, яка надає публічні послуги, зловживання впливом та провокації хабара або комерційного підкупу. 

Спікер детально розповів про усі нюанси даних зловживань та правопорушень, натомість учасники семінару мали можливість поставити тематичні запитання, які їх цікавими у правовому полі та почерпнули максимум корисної інформації.  

доброчесністьдоброчесністьдоброчесність

Водночас, про доброчесність: реалії та виклики сьогодення розповіла начальник відділу якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації Олена Кузьмак. Вона акцентувала увагу на відповідному законодавстві, навела щонайменше шість причин, чому академічна доброчесність важлива та навела приклади порушень академічної доброчесності, яких необхідно уникати.

доброчесністьдоброчесністьдоброчесністьдоброчесність