В Луцькому національному технічному університеті відбулося засідання круглого столу «Прогнозування та оцінка ризиків у професійній діяльності», присвячена знаменній даті 28 квітня - Всесвітньому дню охорони праці.

Захід організувала кафедра цивільної безпеки на чолі з завідувачем Валентиною Федорчук-Мороз. Насамперед, завідувач кафедри виступила з вітальним словом перед усіма присутніми та вшанувала пам’ять полеглих героїв ЗСУ й подякувавши захисникам за змогу проводити сьогоднішнє засідання.

засіданнязасіданнязасіданнязасідання

Своєю чергою, проректор з НПР досліджень Олена Лютак підкреслила думку, що дослідження ризиків у професійній діяльності є надзвичайно важливими, оскільки незалежно від сфери діяльності охорона праці є визначальною, саме наше життя і здоров’я є найбільшою цінністю.

Декан факультету ФЦОСТ Галина Герасимчук зазначила: «Сьогодні, коли в нашій країні воєнний стан, треба зробити все можливе на підприємствах, аби запобігти нещасним випадкам, які можуть трапитися. Тому бажаю всім гарної, продуктивної роботи».

засіданнязасіданнязасіданнязасідання

Запрошений гість начальник Управління інспекційної діяльності у Волинській області Західного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці Людмила Нінічук зауважила для присутніх, що  питання безпеки праці є дуже гострим і надзвичайно актуальним, оскільки сьогодні багато людей страждають від війни, тому не можемо допустити, щоб травмувалося ще більше людей на виробництвах.

Учасники круглого столу зауважили, що Державна служба з питань праці - це один з центральних органів виконавчої влади, який здійснює державний нагляд і контроль за дотриманням безпеки праці, зокрема на виробництві. Та на сьогоднішній день, додають спікери заходу, в умовах воєнного стану, здійснення контрольних заходів обмежена, через що неможливо безпосередньо контролювати дотримання суб’єктів господарювання і умов безпеки праці на підприємствах.