Сьогодні на кафедру ЦОТ завітала Project Manager міжнародної ІТ-компанії SoftServe Троханенко Марія із лекцією на тему «Project management in IT». До речі, Марія є випускницею спеціальності 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології).

ЦОТ ЦОТЦОТ

Лекторка розповіла здобувачам освіти ОП «Професійна освіта (комп’ютерні технології)» та «Середня освіта. Інформатика» про особливості проектної роботи, практичні аспекти роботи Project-менеджера із клієнтами та розробниками в сфері ІТ. Також ознайомила студентів із Technical skills, Soft Skills та Industry experience, які потрібні майбутньому фахівцю для успішної роботи на посаді Project Manager в ІТ-компанії. На завершення Марія розповіла про технічні аспекти створення успішного резюме і як воно допомагає отримати майбутньому фахівцю омріяну роботу.

ЦОТЦОТ

Щиро дякуємо Троханенко Марії за змістовну, креативну і цікаву лекцію, яка є досить корисною для майбутніх фахівців наших спеціальностей та стимулює їх до подальшого розвитку на шляху до успіху в сфері ІТ. Здобувачам освіти дуже сподобалось заняття, вони активно дискутували, задавали питання лекторці та ділились своїми позитивними враження від заходу на його завершення.

ЦОТ

Кафедра ЦОТ