Проректор з науково-педагогічної роботи та досліджень Олена Лютак взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції проректорів із наукової роботи закладів вищої освіти України «Євроінтеграція української освіти й науки України: проблеми та виклики».

Конференція

Захід відбувався 27-28 жовтня 2023 року в стінах Ужгородського національного університету за ініціативи Центру українсько-європейського наукового співробітництва та Видавничого дому «Гельветика».

Зібрання такого рівня було організоване вперше та сприяло налагодженню комунікації між представниками з понад 30 закладів вищої освіти з різних куточків України.

КонференціяКонференціяКонференція

Зокрема, колеги ділилися власним досвідом керівництва науковою роботою в своїх закладах, які кроки зроблені вишами на шляху до європейського наукового співтовариства, обговорювали проблеми і перспективи сучасної науки. Цікавими були доповіді, присвячені перспективам вітчизняної науки в умовах сучасного правового регулювання, трансформації інструментів освітнього цифрового простору та парадигми підготовки наукових кадрів.

Під час заходу Оленою Лютак були представлені основні результати колективної монографії українських партнерів у межах проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» № 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP: «Вдосконалення викладання у вищій освіті: теорія та практика», підготовлену учасниками проєкту під керівництвом Інституту вищої освіти НАПН, з якою можна ознайомитися за посиланням: https://doi.org/10.31874/TE.2023.

КонференціяКонференціяКонференціяКонференція

На особливу увагу заслуговує позиція проректорів щодо зниження якості правового регулювання порядку підготовки, атестації докторів філософії та відповідний лист звернення щодо врегулювання найбільш критичних моментів.

КонференціяКонференціяКонференція

Проректор Олега Лютак