У стінах Луцького національного технічного університету надвечір 11 травня панувала атмосфера абсолютної творчості. Вільний мікрофон, вільна творчість та простір свободи: саме так характеризують студентський культурно-мистецький проект його організатори «Просто посиденьки».

Влаштували захід завдяки колаборації Луцького міського молодіжного центру, адміністрації та студради ЛНТУ, студради ВНУ ім.. Лесі Українки, Луцького учнівського парламенту та Первинної профспілкової організації студентів.

ПосиденькиПосиденькиПосиденьки

Привітала учасників вечора ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона зазначила, що сьогодні Україна переживає надзвичайно складні часи, утім молодь не втратила шансів для розвитку, самореалізації, пошуку нових знайомств та творчого зростання. ЛНТУ намагається усіляко сприяти і підтримувати молодь і «Просто посиденьки» стали одним із тих акустичних зустрічей, які сьогоднішні студенти запам’ятають на усе життя.

«Наш університет розвивається, незалежно від обставин. У нас осередок неймовірної енергії, емоцій та молодості. Головне і найбільша цінність у вашому житті це – спілкування, яке надихає і заряджає. Повірте, ми все будемо робити для того, аби облаштувати багато нових локацій і організувати цікаві заходи, де ви зможете поспілкуватися, один одного підтримати, надихнути. І сьогодні, у цей складний період, ви маєте можливість спілкуватися, насолоджуватися творчістю і цікаво проводити час. У вас все життя попереду і всі двері для вас відкриті», - звернулася до студентів ректор.

ПосиденькиПосиденькиПосиденьки

Своєю чергою, про мистецький проект розповів заступник директора «Луцького міського молодіжного центру» Вадим Курилюк. Він подякував молоді за те, що не байдужі до розвитку молодіжного осередку в Луцьку, що намагаються приділяти час цікавому та творчому дозвіллю, комунікації та пошуку культурних зв’язків.

Вадим Курилюк розповів про діяльність молодіжного центру, основну його місію та проект «Просто посиденьки», що покликаний реалізовувати креативні колаборації, створювати діалог між молоддю в місті і знаходити цікаві зв’язки. Він подякував адміністрації ЛНТУ за сприяння і комфортну взаємодію та висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю.

ПосиденькиПосиденькиПосиденьки

Продовжили вечір його ведучі Андрій Марчук та Влад Мошкун, зазначивши: «Це проект, де ви можете показати свої таланти і круто провести час в компанії цікавих людей. Вам не варто соромитися, бо можливо саме тут почнеться ваша творча та музична кар’єра».

І слова ведучих стовідсотково підтвердилися упродовж акустичного вечора. У магічній атмосфері, у колі креативної молоді, з українською душею студенти та гості заходу виступали із авторськими піснями, виконували відомі українські композиції, аплодували патріотичним поезіям та заслуховували стендапи.

ПосиденькиПосиденькиПосиденькиПосиденькиПосиденьки

Легкі жарти, обмін творчим досвідом, можливість проявити себе та знайти нових друзів, можливість просто помовчати під негучний звук гітари або ж разом заспівати відомих пісень. Саме така атмосфера панувала на «Просто посиденьках».

Ловіть емоції учасників заходу на світлинах і долучайтеся до нових зустрічей!

ПосиденькиПосиденькиПосиденькиПосиденькиПосиденькиПосиденькиПосиденькиПосиденькиПосиденькиПосиденьки